Bezpieczny zakład w bonusie u bukmachera Milenium

Bezpieczne zakłady bez ryzyka brzmią dobrze, prawda? To niemalże pewność, iż nasza gotówka nie przepadnie nawet gdy któryś z klubów, na który postawimy, zagra poniżej oczekiwań. Milenium przygotowało dla nas promocję długoterminową, która pozwoli wam rozgrywać swoje zdarzenia właśnie w taki sposób.

Zakład bez ryzyka w Millenium

Ubezpiecz swój zakład w bonusie MileniumZa sprawą ich dodatku możecie tu liczyć na wygranie kuponu nawet w takim przypadku, w którym jedno ze zdarzeń nie wejdzie i okaże się przegrane. Jak tłumaczy się czytelnikom, taki kupon pozwoli wam wygrać 10-krotność postawionej stawki, dzięki czemu możecie liczyć na duże pieniądze, chociaż w normalnej sytuacji wszystkie by przepadły. Brzmi doskonale, dlatego warto wiedzieć jak taki kupon rozegrać od początku.

Po pierwsze jest to akcja skierowana wyłącznie do zarejestrowanych graczy Milenium. Musicie zatem założyć nowe konto lub zarejestrować się na to obecne, a także dokonać wpłaty i grać za realne pieniądze. Możecie przy tym wybierać dowolne zdarzenia z propozycji widocznych na stronie, przez co rozumiemy nie tylko słynną piłkę nożną, ale wszystkie inne propozycje, które udostępnią wam nawet kilkadziesiąt tysięcy zagrań do wyboru. Wasze kupony muszą mieć przy tym typ AKO, czyli wielokrotny, jak również zawierać minimalny kurs ogólny na poziomie 180,00. Do tego dochodzi z kolei maksymalny kurs na pojedyncze zdarzenie, który oscyluje w granicach 5,00. Spełniając te warunki od razu dołączycie do akcji – nie trzeba się do niej zapisywać. Jeśli chcecie skorzystać z promocji w punkcie stacjonarnym, musicie o tym poinformować obsługę klienta, która wdroży was w system. Obowiązuje w nim regulamin z jego warunkami i zasadami, zatem zacznijcie od zaznajomienia się właśnie z nim.

Ubezpiecz swój zakład

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium