Do 1500 zł za przegrane zakłady w cashback bonus w Milenium

5% comiesięcznego cashbacku za zakłady u bukmachera MileniumCztery typerskie ligi i ciekawy cashback u bukmachera – tak wygląda promocja dla aktywnych graczy Milenium. Jeśli posiadacie tam konto, możecie dołączyć do ciekawych zmagań, a im więcej będziecie grać, tym bardziej wspinać się będziecie w tabeli. W 1. Lidze czeka na was nie lada niespodzianka, ponieważ za jej sprawą otrzymacie aż 5% cashbacku, czyli zwrotu za przegrane kupony pieniężne.

W ten sposób otrzymać można od 40 do nawet 1 500 złotych w gotówce. Takie środki będziecie mogli wykorzystać w propozycjach bukmachera Milenium, a przypominamy, że sama piłka nożna na ich stronie to często ok. 50 000 propozycji! Warto zatem próbować! Ligi od najniższej gwarantują odpowiedni cashback od 2 do 5%. W najniższej udział biorą wszyscy początkujący, potem do kolejnych wchodzi 1 000, 500 i 250 graczy. W tym gronie możecie być również i wy, wystarczy, że gracie na dowolne zdarzenia z oferty Milenium za prawdziwe pieniądze. Cashback wydawany jest po zakończeniu odpowiedniego cyklu, a te trwają od pierwszego do ostatniego dna miesiąca. Pełen regulamin nakierowany na ten bonus znaleźć można na stronie organizatora Milenium. Zachęcamy do gry i lektury tych punktów.

Zyskaj 5% comiesięcznego cashbacku

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium