Świętuj urodziny Millenium z darmowym zakładem 150 zł

Urodzinowy darmowy zakład od MilleniumDarmowy zakład to zawsze bardzo miły dodatek. W przypadku Milenium możemy jednak mówić o prawdziwym fenomenie. W tym roku marka obchodzi swoje piętnaste urodziny, dzięki czemu możemy liczyć na jeszcze atrakcyjniejsze dodatki niż zwykle. Tak też powstał bonus powitalny, który absolutnie wyklucza jakiekolwiek ryzyko związane z naszym kuponem. Jak to możliwe? Otóż zakładając nowe konto, wystarczy, że zaznaczycie opcję „Chcę otrzymać darmowy kupon”. Dzięki temu pojawi się możliwość gry za sprawą której obstawicie nawet do 150 złotych. Jeśli przegracie, Milenium w 100% zwróci wam te środki i będziecie mogli nimi rozgrywać raz jeszcze. Brzmi dobrze? I tak też działa w praktyce.

Promocja ważna jest tylko do końca października i zapewne po tym czasie wróci do swojego normalnego, znacznie niższego poziomu. Jest to zatem szansa do idealnego początku, zwłaszcza, że 150 złotych to już pokaźne środki, a zwrot u konkurencji szacowany jest zwykle na poziomie 20 złotych. Sytuacja dotyczy oczywiście wyłącznie pierwszego kuponu i nie można rozciągać premii na kolejne zagrania. Według regulaminu tejże promocji zwrot stawki pierwszego zakładu otrzymacie do 30 dni od momentu zamknięcia przegranego zakładu. Jednak zazwyczaj zwrot następuje w ciągu maksymalnie kilku dni lub jeszcze szybciej. W tym zakresie pomocny okaże się regulamin, jak również potencjalny kontakt z obsługą klienta, która działa tu na bazie czatu na żywo, dostępnego w prawym dolnym rogu strony, w tym na urządzeniu mobilnym.

Akcja ma przypisane warunki i zasady, które określają to jak grać otrzymaną gotówką ze zwrotu. Radzimy tą krótką lekturę jeszcze przed podjęciem swojej gry, co pozwoli uniknąć pomyłek.

Odbierz darmowy zakład wartości 150 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium