Odbierz 5% cashback bonusu w turnieju bukmachera Milenium

Każdy cykl Wygraj ligę od Milenium trwa jeden miesiąc. W tym czasie każdy zarejestrowany użytkownik tego bukmachera może dołączyć do rywalizacji z innymi. Im większe sumy stawek grane przez gracza, tym lepsza lokata w końcowej tabeli. Można spadać do niższej ligi, ale też i awansować. Wszystko zależy tu od waszej aktywności. Warto się starać, bowiem nagrodą w 1. Lidze jest aż 5% cashback bonusu dla najlepszych. Dzięki temu zapewnicie sobie spore środki na dalszą rywalizację i nawet kupony, które ostatecznie nie okazały się szczęśliwe, będą dla was atrakcyjnym i solidnym doładowaniem gotówkowym.

wygraj lige promocja bukmacherska

Rywalizuje się w jednej z czterech lig. Gracze początkujący i ci najniższych stawek zaczynają od 4.ligi, gdzie cashback wynosi 2%. Dodatkowo możliwy jest tu oczywiście awans. 1 000 graczy trafi do 3. Ligi, 500 graczy do 2.ligi i jeszcze 250 najlepszych do 1-ej. W każdej z nich występuje odmienny poziom zwrotu. Nagradzanych jest dziesięciu najlepszych uczestników. Gorąco polecamy udział, jak również zapoznanie się z prostym regulaminem, który widnieje na stronie Milenium. Do promocji tej nie trzeba się dodatkowo zapisywać.

Odbierz bonus bukmacherski w Milenium

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium