Bonus 14% na zakłady przedmeczowe w Milenium

Milenium Bonus na poziomie 14% brzmi dobrze? Do tego do każdego granego przez was kuponu? Tak, to naprawdę da się zrobić. Milenium ogłosiło promocję happy hours, która pozwoli we wskazanych na stronie godzinach powiększyć wartość każdego granego przez was kuponu, który spełni konkretne warunki. Tym samym wyjaśniamy dokładnie działanie promocji oraz dodajemy kilka istotnych informacji o samym bukmacherze. Musicie bowiem wiedzieć, że akcja nakierowana jest na wszystkie dostępne propozycje gry, aczkolwiek z wyróżnieniem zakładów przedmeczowych. Gra w trybie na żywo nie wchodzi tutaj w grę. Do dyspozycji macie zatem kilkadziesiąt tysięcy opcji, z czego sama piłka nożna to często ok. 50 tysięcy aktywnych dodatków.

Bonus na poziomie 14%

Happy hours aktywowane są w konkretnych godzinach, by je poznać, musicie przejść w danym dniu na stronę Milenium, gdzie zresztą zapraszamy. Kupony będą powiększane o 14%, co oznacza, że mnożnik gry wynosi w tym czasie 1,00, a nie jak to jest standardowo, 0,88. By jednak wygrać więcej, musicie przestrzegać konkretnych zasad. Milenium podaje, że wydarzenie skierowane jest do uczestników Ligi Mistrzów Milenium, którzy posiadają konkretne statusy swoich kart. Czerwone i srebrne wymagają od was stawiania na min. 4 zdarzenia na kuponie. Przy złotej i platynowej karcie będą to zaledwie 3 propozycje, dzięki czemu szanse na wygrane jeszcze się powiększają.

W wydarzeniu obowiązuje standardowy regulamin promocyjny tego bukmachera. Dzięki temu możecie się spodziewać prostych założeń w warunkach i zasadach, które pokazują wam jak dokładnie grać oraz ile możecie wygrać na wskazanych przykładach. To lektura obowiązkowa, która pozwoli wam cieszyć się pełnią możliwości tej niebywałej promocji.

Zwiększ wygraną o 14%

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium