Bonus bukmacherski cashback do 1500PLN w Milenium

Wygraj Ligę to najnowszy bonus Milenium. Nakierowana jest na zwrot gotówkowy, który trafiać do was będzie za wszystkie przegrane kupony. Jak poinformował bukmacher, wystarczy zacząć grać za realne pieniądze, by wziąć udział w całym wydarzeniu. Wydaje się to wręcz bajkowe, patrząc na konkurencję, wiele jednak wskazuje na to, że w istocie otrzymaliśmy akcję, która pozwoli wam od pierwszego dnia liczyć na cashback. Im aktywniejsi będziecie, tym lepiej dla was, bowiem firma zaprezentowała aż cztery poziomy rozgrywek. Jak do nich trafić i co dokładnie musicie robić? Wszystko to tłumaczymy poniżej. Na start otrzymacie 2% zwrotu, szybko jednak możecie zdobyć jeszcze więcej.

Wygraj ligę - promocja bonusowa MilleniumNa tym poziomie zgarniecie do 200 złotych, aczkolwiek można między 1 a ostatnim dniem każdego miesiąca zmagać się o awans. Do trzeciej ligi trafi tu 1 000 najlepszych graczy, a cashback wynosi tam 3% do 400 złotych. Na kolejnych szczeblach jest to 500 graczy z cashbackiem 4% do 750 złotych oraz 5% do 1 500 złotych. W tym gronie będzie wyłącznie 250 najlepszych uczestników. Co miesiąc gracze, którzy zajmą 10 pierwszych miejsc w każdej z lig, otrzymają nagrody w postaci kredytów na grę. Warto zatem poznać się z warunkami promocji, ponieważ same premie przewidziane są wyłącznie dla tych osób, które dokładnie zrealizują wszelkie punkty im zaprezentowane. Podwojony cashback robi tu wrażenie, a jeśli weźmiemy pod uwagę, że z każdego 100 złotych możecie otrzymywać kolejnych 5 złotych na grę, zyskacie pakiet, który pomoże się odbić nawet w przypadku, w którym zwyczajnie tym razem nie szło.

Pełen regulamin z jego warunkami i zasadami dostępny jest na stronie Milenium. Możecie tam wyczytać o wszystkich istotnych punktach, od terminów przez same nagrody i poziomy zwrotu. Tu liczy się przede wszystkim wasza aktywność, dlatego też bonus skierowany jest głównie do tych, którzy chcą grać dużo i jednocześnie liczą na pokaźne wygrane.

Zgarnij cashback do 1500 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium