1% od depozytu i mnożnik x100 na start w LvBet

Nawet 1000zł w bonusie na start od LVBet

LVBet to obecnie coraz bardziej popularna firma bukmacherska na naszym rynku. Dowodem tego może być nie tylko stale rosnąca liczba nowych użytkowników, lecz także sponsorowanie drużyny Wisły Kraków. Firma ta w swej ofercie przygotowała dla nas niezwykle atrakcyjny, a przy tym oryginalny bukmacherski bonus powitalny. Na czym jego wyjątkowość polega?

Otóż większość firm bukmacherskich oferuje nam bonus w postaci +100 procent od kwoty depozytu. Dzięki temu wpłacając 100 złotych otrzymamy drugie 100 złotych na konto bonusowe. LVBet przygotował coś zupełnie innego.

Podczas wpłaty pierwszej kwot otrzymujemy na konto 1% pierwszego depozytu. Wydaje się to wręcz śmieszną kwotą. Diabeł jednak tkwi w szczegółach. Oprócz jednego procenta otrzymujemy także specjalny mnożnik x100. Taki bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, aczkolwiek musi być przez nas wybrany bezpośrednio na kuponie. Aktywowanie bonusu spowoduje automatyczne wykorzystanie mnożnika x100, przez co otrzymamy pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 100.

bonus bukmacherski na start w lvbet

Dzięki takiej opcji jesteśmy w stanie zarobić nawet do 1000 złotych za bonus, co jest wręcz rewelacyjną i rekordową kwotą na rynku bukmacherskim w Polsce. Warto jednak wiedzieć, że taki kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników, jak choćby Zdobywca bramki. Z oczywistych względów konieczne jest także spełnienie określonych reguł promocji bukmacherskiej.

Użycie bonusu i mnożnika x100 jest możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, gdzie łączny kurs musi wynosić co najmniej 2.50, a minimalny kurs każdego zdarzenia 1,25. Taka kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0.

Nasz bonus powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie. Warto jednak pamiętać, iż będzie on aktywny jedynie przez 30 dni od momentu dokonania depozytu. W przypadku promocji bonusu powitalnego od LVBet minimalną kwotą, którą kwalifikuje się do pomnożenia jest 50 złotych.

Często się zdarza, że na początek naszej przygody w LVBet, bukmacher daje nam także do dyspozycji pierwszy zakład do 20 złotych bez ryzyka.

Odbierz bonus powitalny LvBet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet