Wyższe kursy w zakładach AKO w Milenium

Superoferta w  MileniumSuperoferta ze strony Milenium pozwoli wam na znacznie dokładniejsze i korzystniejsze analizowanie wydarzeń sportowych z ich oferty. Każdego dnia bukmacher dodawać będzie specjalnie wyróżnione mecze, których kursy będą zdecydowanie wyższe, niż propozycji bazowych. Jeśli taką propozycję połączycie ze standardowymi meczami, zyskacie większe wygrane. Całość działa tak, że w zależności od ilości wydarzeń na waszym kuponie, możecie go uzupełniać o ofertę specjalną. Tak też przy trzech meczach będzie to 1 zdarzenie z Superoferty, przy pięciu będą to już 2, następnie przy siedmiu – 3 zdarzenia i przy ośmiu – 4 zdarzenia. Nie musimy tu chyba dodawać, że łączny kurs będzie wówczas szalony.

Zdarzenia z Superoferty to nie tylko mecze piłkarskie, ale też z tenisa, hokeja na lodzie, koszykówki czy siatkówki. Wybór jest obszerny i na każdy dzień zakłada około 20 różnych propozycji. Opcja ta dotyczy klasycznej gry na 1 X 2, ale też opcje z podpórkami, czyli 12, 1X czy 2X. Wybór należy do was. Pełen regulamin tego bonusowego wydarzenia znajdziecie na stronie Milenium, gdzie dowiecie się m.in. o minimalnym kursie akceptowanym na kuponie.

Powiększ swój kurs w zakładach AKO

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium