Odbierz 20 zł z wielkanocnym kombi w LVbet

Wielkanocne kombi w LVbetWielkanoc to zdaniem LVbet dodatkowa okazja do wygrywania. A dobrze się gra z myślą, że poza udanym kuponem czekają na nas jeszcze premie. Dlatego też zachęcamy do ich najnowszej akcji promocyjnej. Zagrajcie kupon kombinacyjny między piątkiem (19.04), a poniedziałkiem (22.04), wygrajcie go, a zapewni wam to kolejny dodatek – bonus LVbet postaci 20 złotych na dalszą grę. Taka premia jest przyznawana jednorazowo, jednakże sięgnąć po nią może każdy.

Zresztą, kuponów kombinacyjnych możecie postawić znacznie więcej, wystarczy, że znajdą się na nim co najmniej trzy zdarzenia, a łączna stawka, którą wypuścicie będzie wynosić 50 złotych. Podwójna wygrana? Tak, to ma sens!Zwycięski bonus będzie dodawany na wasze konto we wtorek do godziny 17:00. Takie środki spożytkujecie od razu wg własnego uznania. Pamiętajcie jedynie, że kurs kuponu, który wystawicie, musi wynosić co najmniej 2,00, przez co zapewnicie sobie udział w wydarzeniu. Nie trzeba się już do niego dodatkowo zapisywać. Stan swoich kuponów sprawdzicie na stronie LVbet, gdzie teraz was gorąco zapraszamy. Widoczne są tam także warunki i zasady udziału w tej konkretnej rywalizacji.

Odbierz bonus 20 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet