Mniej limitów, więcej możliwości w promocji Milenium

Mniej limitów, więcej możliwości w MilleniumMniej limitów i więcej możliwości, taką przedstawia akcję promocyjną bukmacher Milenium. Za jej sprawą typy dnia, czyli najciekawsze wydarzenia ze wskazanej pory, będą jeszcze lepsze niż dotychczas. Wszystkich łowców wysokich kursów zachęcamy zatem do rywalizacji. Do tej pory nie można było łączyć opisywanej przez nas promocji ze standardowymi zdarzeniami. Teraz Milenium zlikwidował to ograniczenie. Dzięki temu możecie skorzystać z wyższego kursu nawet na kuponie wielokrotnym czy rozpisowym. Zdarzeń z Typu Dnia nie można wszak połączyć z innymi promocyjnymi zdarzeniami, jak chociażby Turbo, Tilt czy SUPEROFERTA. Na kuponie może się znajdować maksymalnie jedna propozycja z samej oferty bonusowej i to jedyne ograniczenie, które warto mieć na względzie.

O grupie zdarzeń i łączeniu typów możecie przeczytać bezpośrednio na stronie Milenium. To jedynie kilka krótkich zapisków regulaminowych, które pokazują jak dokładnie działa cały ten proces. Akcja nakierowana jest na wszystkich użytkowników marki, dlatego wystarczy mieć tam konto, by móc przejść do dalszych działań. Milenium nie nakłada tu dodatkowych ograniczeń, dzięki temu śmiało skorzystacie z promocji dosłownie każdego dnia, przez siedem dni w tygodniu.

Dokonaj zmiany w swoim kuponie

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium