Bonusy bukmacherskie w promocji Lucky Look od Totalbet

Lucky Look to ciekawa i nowa promocja Totalbet w formie bonusu bukmacherskiego. Skierowana jest do wszystkich zarejestrowanych użytkowników marki Totalbet. Jeśli zatem macie tam swoje konto, możecie je odświeżyć i się na nie zalogować. Najlepiej będzie, jeśli zrobicie to między godziną 19:00 a 20:00. Dlaczego? Ponieważ wszyscy użytkownicy, którzy przejdą przez ten prosty proces, zapewnią sobie udział w loterii. Za jej sprawą szczęśliwcy otrzymają po 50 złotych z puli łącznej wynoszącej tu aż 23 000 złotych! Co ważniejsze, jeśli ktoś nie odbierze odpowiednio szybko swojego przydziału, nastąpi kumulacja, dzięki czemu gracz będzie miał realną szansę na otrzymanie kolejnej gotówki.

bonus bukmacherski totalbet

Bonusy bukmacherskie od Totalbet to bardzo ciekawe premie, wobec których nie możecie przejść obojętnie. Pamiętajcie przy tym, że edycja trwa zaledwie jeden dzień, dlatego logować się powinniście każdego dnia. Nie ma tu ograniczeń w zakresie zdobywania gotówki, aczkolwiek musicie pamiętać, że gotówka, która zasili w ten sposób wasze konta to premia, którą należy potem odpowiednio obrócić. Musicie zatem spełnić zapiski warunków i zasad, by móc skorzystać z kolejnych dodatków od tego bukmachera.

Odbierz bonus w Totalbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet