Bonus na darmowy zakład w Milenium

Odbierz 10 zł na freebet u bukmachera Milenium

darmowy zakład sportowy u bukmachera online mileniumLubimy promocje bukmacherskie, które nie są obciążone żadnym ryzykiem. Jedną z nich jest właśnie ta, przygotowana przez Milenium Zakłady Bukmacherskie. To doskonały pomysł na wdrożenie się w świat obstawiania lub po prostu w chwili, w której czujecie potrzebę zmiany i chcecie założyć konto gdzie indziej.

Milenium jest jednym z zaledwie siedmiu polskich i legalnych operatorów. Działają na bazie licencji otrzymanej z Ministerstwa Finansów, dzięki czemu macie absolutną gwarancję profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Stąd też zdecydowaliśmy się po krótce przedstawić akcję „darmowy zakład do 10 złotych”. Nakierowany jest na każdego użytkownika i właściwie nie jest związany z żadnymi ograniczeniami.

Wystarczy wejść, założyć konto i dołączyć do członków Ligi Mistrzów Milenium. W przypadku klientów grających w stacjonarnym punkcie przyjmowania zakładów w czasie dokonywania pierwszego zakładu należy poinformować pracownika o chęci skorzystania z promocji. Pamiętajcie jedynie, że jest to oferta dla nowych graczy. Jeśli pierwszy kupon został zawarty na kwotę powyżej 10 zł, zwrot wyniesie równowartość 10 zł. W przypadku kuponów z zakładów Rozpisowych oraz Totalizatora graczowi nie przysługuje zwrot jeśli za zawarty zakład przysługiwała nagroda, nawet jeśli była ona niższa niż wkład.

Gorąco polecamy, zapraszamy także do zapoznania się z pełnymi regulaminami tego bukmachera. Zasady są proste i bardzo przejrzyste.

Odbierz freebet w Milenium

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium