Reload Bonus na finały ligi mistrzów oraz europy od totalbet

Reload bonus na finały w Totalbet

Kasomania i reload bonus na finały Ligi Europy i Mistrzów to jedne z głównych wydarzeń bonusowych bukmachera Totalbet. Jeśli zatem planujecie grać na te słynne rozgrywki, warto dołączyć do potyczki już teraz. Na zwycięzców pierwszej promocji czeka nie tylko Mercedes CLA, ale też 100 000 złotych w gotówce. Do tego dochodzi Reload, który pomoże wam zyskać dalsze środki na grę. Jak dołączyć do rywalizacji o tak niezwykłe nagrody? Nic trudnego! Wystarczy, że wpłacisz na swoje konto kwotę co najmniej 100 złotych w dniach 27 do 29 maja, a otrzymasz od razu 50% dodatku. Naturalnie im wyższa kwota, tym lepiej dla ciebie. Maksymalnie w ten sposób zapewnisz sobie nawet 250 złotych w gotówce.

Bonus ten jest jednym z najważniejszych na stronie Totalbet. Co prawda dodatków nie można łączyć, ale jeśli planujecie większą aktywność na stronie tej marki, warto zacząć właśnie od Reload bonusu na poziomie 50%. Warunki promocji dostępne są na stronie operatora, gdzie znajdziecie dodatkowe informacje o tym, jak respektować i spełnić założenia opisane w tym konkretnym wydarzeniu online.

Odbierz Reload Bonus w Totalbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet