Turniej Esportowy z wygraną w postaci komputera w LVbet

Zawody esport w LvbetWielkie esportowe wydarzenie, jakim jest IEM, już trwa. W tym czasie, a zatem od 13-go lutego do 3-go marca, możecie nie tylko emocjonować się rywalizacją najlepszych graczy na świecie, ale też swoim typowaniem. W bonusie LV bet przygotowało niezwykłą ofertę, która nakierowana będzie bezpośrednio na wspieranie tego eventu. Osoby, które chcą go obserwować mają unikatową szansę na wygranie komputera G4M3R 500, którego wartość to 3 699 złotych! Udział możecie wziąć od razu, gdy tylko zalogujecie się na swoje konto.

Cały proces jest przy tym maksymalnie uproszczony, by sam turniej i wyścig był zrozumiały i prosty na każdym etapie jego realizacji. Swoje punkty możecie zbierać za sprawą wypuszczanych kuponów na takie gry jak CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory. Liczy się ilość kuponów, a także to, czy będą akurat zwycięskie. Nawet jeśli jednak szczęście się do was nie uśmiecha tym razem, możecie wygrać w całej serii. Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x liczba selekcji. Z kolei punkty za przegrane zakłady: stawka x liczba selekcji. Chętni?

Wygraj komputer wart 3 699 złotych!

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet