PROMOCJA bukmacherska DOOKOŁA ŚWIATA w totalbet

Promocja u bukmachera online o nazwie Dookoła Świata to ciekawe wyzwanie dla aktywnych graczy zakładów sportowych. Za cały temat i zagadnienie odpowiada w całości Totalbet, czyli polski bukmacher, który oferuje możliwość typowania m.in. na Copa America, Puchar Narodów Afryki i Mistrzostwa Europy U21. Jeśli cenicie sobie zmagania reprezentacji i chcielibyście na tym dodatkowo zarabiać, mamy dla was dobre wieści. W dniach od 14-go czerwca aż do 19-go lipca możecie liczyć na wsparcie za każdy kupon, który zagracie, co dzień! W ten sposób na konto gracza może wpłynąć nawet do 300 złotych w bonusie. Jak tego dokonać? Jak dokładnie prezentuje się regulamin przypisany do tej pozycji?

Bonusy bukmacherskie totalbet w promocji dookoła świata artykuł

Dodatek od Totalbet jest wyjątkowy i nakierowany na każdą osobę, która posiada tam już konto. Wystarczy danego dnia zagrać kupon o dokładnej wartości 49 złotych, a już wkrótce po tym otrzymacie 10 złotych w premii. Taki kupon musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie z Copa America, Puchar Narodów Afryki i Mistrzostwa Europy U21. Mogą to być propozycje pojedyncze (Solo), ale też kombinacyjne (czyli AKO). Premia wydawana jest raz dziennie, co oznacza, że przez miesiąc w istocie trafi do was 300 złotych na realizację swoich planów i celów. Jesteście na to gotowi? W takim razie zakład możecie zostawić już w tej chwili.

Do promocji przypisano proste warunki i zasady, które określają jak grać oraz ile dokładnie wygracie przy podejmowaniu konkretnych decyzji. Bonusy znajdą się na konta uczestnika w ciągu 48 godzin od momentu zakończenia danego etapu. Pieniędzmi, które w ten sposób zdobędziecie należy 3-krotnie obrócić przed zleceniem ich wypłacenia.

Dołącz po Bonusy Bukmacherskie Totalbet w promocji Dookoła Świata!

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet