Do 500 zł w bonusie powitalnym w eToto

Bonus eToto dla nowych użytkowników

ETOTO to zupełnie nowa firma na polskim rynku bukmacherskim, która może stanowić świetną alternatywę dla znanych do tej pory stron internetowych. Jest to bukmacher, który w swej ofercie posiada liczne zakłady sportowe z atrakcyjnymi kursami, a nawet możliwością negocjowania wysokości kursu przy większych kwotach kuponu. Swych nowych graczy kusi także atrakcyjnym bonusem powitalnym. Na czym on polega?

Dla nowych graczy przygotował on specjalny bukmacherski bonus powitalny do 500 zł. Pierwsze, co musimy uczynić, to oczywiście prawidłowe przejście przez proces rejestracyjny. Po wypełnieniu wszystkich danych i weryfikacji konta, możemy zacząć korzystać z oferty bukmachera. Potrzebne nam będą jednak pierwsze środki. Jeśli w ciągu pierwszych 7 dni od rejestracji konta wpłacimy na nie swój pierwszy przelew, to możemy skorzystać z atrakcyjnego bonusu powitalnego.

Polega on na tym, że bukmacher ETOTO na drugie konto bonusowe wpłaci nam dokładnie taką samą sumę pieniędzy, jak wynosi nasz pierwszy przelew. W wyniku tego wpłacając na konto 50 złotych, będziemy mieć do dyspozycji 100 złotych na zakłady. Suma 100 to dodatkowa stówka na zakłady. Maksymalną kwotą w ramach bonusu może być 500 złotych, przez co łącznie zyskamy 1000 złotych na obstawiane kupony.

bonus od depozytu w etoto bukmacher online

Z oczywistych względów nie ma nic za darmo. Środki bonusowe będą możliwe do wypłacenia jedynie po spełnieniu warunków promocji. Przede wszystkim w ciągu 60 dni od pierwszej wpłaty musimy spełnić wymagane kryteria. W tym okresie naszym zadaniem jest zagranie za czterokrotność wpłaconej na konto sumy. Na jednym lub kilku kuponach muszą się znaleźć przynajmniej 3 zdarzenia sportowe, a ich minimalny łączny kurs wynosić powinien 2.00. Jeżeli wszystkie te warunki zostaną przez nas spełnione, to automatycznie przyznane nam na początku środki bonusowe zostaną przesłane z konta bonusowego na konto główne. To niebywała okazja, aby otrzymać za darmo 500 złotych od bukmachera. Takie środki możemy wypłacić z konta lub też dalej wykorzystywać podczas obstawiania meczów piłkarskich i innych wydarzeń sportowych.

Odbierz bonus powitalny eToto

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto