Loteria Kasynomania i pełno bonusów u bukmachera Totalbet

loteria kasomania- totalbetKasomania była bez wątpienia jedną z największych loterii w historii polskich zakładów sportowych. Nic zatem dziwnego, że Totalbet wróciło do idei i próbuje nam przedstawić kontynuację tego niebywałego cyklu. W ten sposób wydanych zostanie aż pół miliona złotych. Wartość robi wrażenie, dlatego też przygotowaliśmy dla was krótki opis całości. Przede wszystkim co miesiąc wydawanych będzie 94 tysiące, a nagroda główna to 30 tysięcy i nawet taka kasa może trafić na wasze konta. Wystarczy próbować swoich sił w typowym obstawianiu potyczek. Na tej podstawie będziecie mogli liczyć na swoje losy, a te wydawane są w cyklach codziennym, co piątek, ostatni dzień miesiąca czy we wskazane dni jak pożegnanie Lata lub Halloween.

Promocja Totalbet opiera się na zdobywaniu losów. Możecie je wywalczyć na dwóch poziomach – srebrnym za typy na 25 złote oraz złoty na 250 złotych. W każdym przypadku otrzymacie stosowne nagrody, o ile oczywiście zostaniecie wylosowani. Totalbet zakłada przy tym naprawdę proste reguły gry, a wy możecie powiększać swoje szanse za sprawą nowych losów, kuponów AKO czy premii za udział w dwóch poprzednich Kasomaniach. Jeśli dodamy do tego Happy Hours, nagle okazuje się, że szanse na sukces są naprawdę spore. Nie wahajcie się zatem i zacznijcie zbierać swoje losy już w tej chwili.

Na stronie bukmachera znajdziecie prosty regulamin, który określa wam dokładnie jak grać oraz w jakich terminach możecie liczyć na wskazane nagrody. Ich pełna lista dostępna jest rzecz jasna na witrynie Totalbet, na którą z tego miejsca zapraszamy wszystkich śmiałków. Kasomania to w końcu 500 000 złotych w gotówce!

Dołącz do loterii kasomania

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet