Oferta powitalna bonus 200% aż do 100zł! w etoto

Bonus 200% aż do 100zł! w etotoPodwójna promocja powitalna od Etoto to akcja, jakiej jeszcze nie widzieliście. Została podzielona na dwa czynniki, a każdy z nich zapewnić wam może ekstra premię. By po nią sięgnąć, jedyne co trzeba zrobić to… dokonać wpłaty. Profity są tu bardzo korzystne, bowiem już przy pierwszym depozycie zyskacie bukmacherski bonus powitalny 200% środków więcej, wystarczy sięgnąć do kieszeni po 50 złotych. Tak pokaźnych środków na start nie otrzymacie u żadnego konkurenta. Jeśli zatem wciąż nie macie tam konta, wystarczy przejść na stronę Etoto oraz wybrać rejestrację. Zostaniecie przeniesieni do formularza rejestracyjnego, którego wypełnienie nie powinno wam zająć więcej niż jedną minutę. Po wykonaniu tego zadania będzie można się od razu zalogować i przejść do działania.

Pierwsza premia daje wam 200%, aczkolwiek przy drugim depozycie możecie jeszcze liczyć na 100% do kwoty 900 złotych, co łącznie daje wam na grę nawet 1 000 złotych środków premiowych. Taki zastrzyk gotówki pozwoli odpowiednio zacząć i poznać stronę.  Pełny regulamin, łącznie z informacjami o wymaganych kursach, czasie na obrót i maksymalnych środkach, dostępny jest na stronie Etoto, gdzie zapraszamy.

Odbierz bonus na start 200% do 1000zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto