Graj w sporty wirtualne i wygraj 10 000zł z forBET

Sporty wirtualne w  forBETGrasz w zakłady wirtualne? To świetna odskocznia od klasycznych spotkań piłkarskich i nie tylko. Zawsze wówczas, gdy mamy przy nich przerwę, można się skupić na kolejnych wydarzeniach. Wirtualne Mistrzostwa od forBET będą doskonałym powodem do tego, by spróbować takich zmagań samemu. Marka rozpoczęła zawody w których liczy się zdobywanie punktów, a dzięki nim pięcie w tabeli. Nagrodą główną jest 10 000 złotych w gotówce, które trafi do osoby z największym szczęściem. Wydarzenie trwa od 14 stycznia do 11 lutego i właśnie w tym czasie możecie się ubiegać o zaszczytne miejsce w samej tabeli tego polskiego legalnego bukmachera.

Punkty zdobywa się tutaj poprzez ilość trafionych wydarzeń z waszego kuponu. Otwórzcie zatem zakładkę z wirtualnymi sportami, a następnie postawcie tak dużo potyczek, jak tylko jesteście w stanie przewidzieć. Zwycięskie kupony będą nagradzane punktami, które zresztą możecie monitorować za sprawą strony bukmachera. Tabela jest aktualizowana zawsze raz dziennie, dlatego szybko dotrzecie do swoich wyników. Nagrodzonych zostanie dziesięć osób, z czego połowa w gotówce, a pozostała część gadżetami marki Samsung i bonusami gotówkowymi online.

Wygraj 10 000zł ze sportami wirtualnymi

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET