Pakiet powitalny bonusów w eWinner do 1150PLN

Marka eWinner, która pojawiła się na rynku na początku 2020 roku będzie dla was ciekawym urozmaiceniem. Ten świeży podmiot zakładów bukmacherskich zadbał o to, by samo wdrożenie było korzystne i przyjemne. Zresztą, wystarczy spojrzeć na ich witrynę internetową, która za sprawą biało-niebieskich barw oddaje nam bardzo intuicyjny i responsywny system działania. Warto zatem zastanowić się nad możliwościami tego nowego podmiotu, szczególnie, że zapewni wam on trzy dodatki startowe – od zakładu bez ryzyka, przez kolejne dwa doładowania. Łącznie w ten sposób zyskać można nawet 1 150 złotych, co będzie ciekawym i mocnym uzupełnieniem konta. W ten zresztą sposób nie tylko wydłużycie swoją grę, ale także – jeśli tak zdecydujecie – mocno powiększycie stawki na pojedyncze kupony.

Pakiet powitalny bonusów bukmacherskich w eWinner do 1150PLNW skład bonusu powitalnego wchodzi trzyczęściowa propozycja. Za jej sprawą otrzymacie możliwość wspierania swojego konta przy trzech kolejnych depozytach. W pierwszej kolejności musicie jednak założyć w ogóle konto. Taki proces skierowany jest do wszystkich pełnoletnich odbiorców. Ewinner działa za sprawą licencji przyznanej przez Ministerstwo Finansów, dlatego też należy przestrzegać wszelkich zawartych w umowie reguł. Marka jest legalna i działa na bazie struktury stworzonej z regulaminu od którego nie ma odstępstw. Przejście przez formularz zajmie wam nie więcej niż dwie minuty, po czym praktycznie od razu możecie (po weryfikacji danych) przejść do swojej gry. Będzie ona niezwykle korzystna, szczególnie, że system wpłat jest szyfrowany i błyskawiczny, a depozyty przez konta bankowe czy za sprawą Blika załatwią za was wszelkie formalności w mgnieniu oka. Dobrze zatem wiedzieć, jak dokładnie wyglądają późniejsze korzyści. A te prezentują się następująco, w zależności od dokonywanych przez was wpłat:

  • Zakład bez ryzyka przy pierwszej wpłacie od 20 do 150 złotych
  • Bonus 100% do 500 złotych przy drugiej wpłacie
  • Oraz drugi bonus na 100% do 500 złotych, tym razem przy trzeciej wpłacie

Jak zatem widzicie, to trzy odrębne zagadnienia. Każde z nich można wykorzystać zaledwie jeden raz, dlatego dobrze jest przemyśleć swoje działania jak należy. Pewne jest to, że systemy rządzące bonusami są proste, co zresztą potwierdzi wam regulamin. Przy pierwszej wpłacie możecie zagrać dowolny kupon i w razie przegranej, środki do was wrócą. Naturalnie będziecie musieli nimi potem obrócić, jako iż jest to kwota bonusowa, jednakże ten bezpieczny zakład to wielkie wsparcie i więcej pewności dla samego gracza. Gotówką należy 6-krotnie obrócić przy minimalnym kursie kuponu na poziomie 2,50. Podobny obrót otrzymacie zresztą przy dwóch kolejnych wpłatach. Tam jednak do waszej kieszeni trafi dokładnie od 20 do 500 złotych, a wszystko to zależne od kwoty, jaką przelejecie na konto. To dolna i górna granica, jakiej należy się trzymać. Gotówka jest przy tym wydawana automatycznie i nie musicie się po nią zgłaszać, jeśli przy wpłacie oznaczycie opcję wyboru premii.

Strona eWinners jest stale do waszej dyspozycji, możecie się także zapoznać z pozostałymi promocjami, które już teraz można wywalczyć na swoje konto. W razie wszelkich pytań i uwag możecie tu także liczyć na wsparcie klienta, które dostępne jest za sprawą czatu na żywo. By do niego przejść, wystarczy uruchomić okienko z prawego dolnego rogu. To wszystko!

Odbierz bonus na start do 1150 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eWinner? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eWinner