Bonus na sporty wirtualne w eWinner - freebet 25pln

Cenisz sobie zakłady na sporty elektroniczne? W dobie odizolowania i szalejącego wirusa będzie to ciekawa opcja, którą warto rozważyć, szczególnie, że z kolejki wypadły nam mecze tradycyjne. Bukmacher eWinner nie załamuje jednak rąk i oferuje nam specjalny bonus. Za jego sprawą otrzymać możecie każdego dnia free bety o wartości 25 złotych. To nie tylko wydłużenie czasu waszej gry, ale też dodatkowa opcja do tego, by wzbogacić się o realne pieniądze. Dlatego przejdź przez proste cztery kroki, a na twoje konto trafi wyjątkowy dodatek. Zacznij od tego by się zalogować na swoim koncie, bowiem akcja skierowana jest wyłącznie do aktywnych graczy za prawdziwą gotówkę.

Odbierz freebet 25 zł w promocji eWinnerObstaw co najmniej dwa kupony dziennie złożone z wydarzeń na sporty elektroniczne. Wiedz, że każdy kupon musi się składać z co najmniej dwóch zdarzeń, gdzie kurs całkowity nie może być niższy niż 2,00. Stawką kuponu musi być nie mniej niż 25 złotych. Za wykonanie tych kroków eWinner przyzna ci 25 złotych w postaci freebetu. Będziesz mógł go zrealizować za sprawą strony praktycznie dowolnie. Esportowy Tydzień w formie promocji potrwa do 12.04 i właśnie do tego czasu możecie się każdego dnia ubiegać o więcej środków na swoją aktywną grę. Rzecz jasna obowiązuje tu aktywny regulamin bonusu, dostępny na stronie organizatora.

Za sprawą takich zakładów możecie sięgać np. po mecze League of Legends, ale też Rocket League, NBA2k, Fifa czy nawet King of Glory. Warunki i zasady dokładniej określą wszelkie możliwości, jakich należy się trzymać. W razie pytań i wątpliwości do waszej pomocy oddano także czat na żywo.

Odbierz freebet 25 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eWinner? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eWinner