Maraton Adwentowy z bonusami bukmacherskimi iForbet

Maraton adwentowy od Forbet to jedna z ciekawszych akcji bukmacherskich tego roku. To wspaniałe podsumowanie 2019, zatem jeśli cenicie sobie aktywną grę i jednocześnie jesteście aktywni w temacie, powinniście do zmagań dołączyć już teraz. To aż 24 dni czystego szaleństwa, które wyłoni tutaj najlepszego typera tejże marki. Jest o co się starać, bowiem numer jeden pojedzie do Rio de Janeiro. Taka przygoda może się trafić tylko raz w życiu, dlatego bez wahania próbujcie swoich sił już teraz, szczególnie, że rozpisane tu zasady są proste, a wy musicie mieć jedynie aktywne konto, które przecież rejestruje się na stronie w ciągu paru minut.

Zgarniaj bonusy bukmacherskie i nie tylko w maratonie Adwentowym of iForbet

Zgarniaj bonusy bukmacherskie i nie tylko w maratonie Adwentowym of iForbetKonkurs w istocie skierowany jest do wszystkich chętnych, co potwierdza ich prosta deklaracja ze strony: „Maraton Adwentowy to wyzwanie dla każdego fana sportów ekstremalnych. Macie aż 24 dni żeby udowodnić, kto jest najlepszym typerem. Na mecie czekają wyjątkowe nagrody w postaci wyjazdu do Rio de Janeiro w Brazylii oraz na Igrzyska Olimpijskie w Japonii. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was również kilkanaście różnego rodzaju nagród rzeczowych. W sumie nagrodzimy kilkadziesiąt osób prezentami za ponad 50 000 złotych!” – jak tego wszystkiego dokonać? To naprawdę bardzo proste. Celem gracza jest rozgrywka prowadzona przy użyciu kuponów gotówkowych na stronie bonusów Forbet. Przy tym wszystkim nie ma znacznie za jak duże pieniądze gracie. Firma chciała, by skorzystał każdy chętny. Dlatego liczy się nie kwota lecz wysokość granego kursu. Liczy się łączna ich wartość, zatem wasza aktywność będzie popłacać. Naturalnie jednak same kupony muszą się okazać zwycięskie, by zostać włączonym do akcji. Minimalna ilość kuponów, która uprawnia cię do gry to 30 sztuk we wskazanym czasie. Promocja potrwa łącznie do Wigilii, czyli 24-go grudnia, do godziny 23:59. W tym czasie możecie się ubiegać o swoje szanse, a warto nadmienić, że czekać na was będzie prawdziwe mnóstwo zdarzeń i propozycji bukmacherskich.

W promocji od Forbet obowiązuje oczywiście prosty regulamin. Te warunki i zasady zawarto w zaledwie kilku punktach, które znajdziecie na stronie organizatora. Poznacie dzięki temu terminy, minimalne i maksymalne stawki, ale też potencjalne nagrody rozpisane na konkretne pozycje. W razie pytań, do dyspozycji jest czat na żywo.

Odbierz sw/oj Świąteczny prezent

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET