Zgarnij 800 zł z Premier Leauge w promocji bukmacherskiej forBet

Fantasy Premier League w bonusie forBetFantasy Premier League to bardzo ciekawe, fikcyjne wydarzenie dla fanów obstawiania zakładów sportowych. Forbet zdecydowało się dołączyć do zagadnienia, oferując swoim graczom możliwość do dołączenia do specjalnej ligi. Jeśli zatem chcecie się ubiegać o bonusy gotówkowe do wykorzystania na stronie bukmachera lub bezpośrednio o koszulkę wybranej drużyny Premier League, wpiszcie na wskazanej witrynie promocyjny kod bukmacherski tej marki i dołączcie do zmagań. Pod koniec rozgrywek czekają na was dwa rodzaje nagród. Im aktywniejsi oczywiście będziecie, tym większe możliwości zwycięstwa. Co miesiąc wygrać można 25, 50, 100, 200 lub 300 złotych, natomiast po całym sezonie przysługiwać będzie nawet 800 złotych oraz wspomniana już, oryginalna i oficjalna koszulka meczowa.

Aby dołączyć do konkursu konieczne jest założenie nowego konta i dołączenie do ligi Forbet. Dokonacie tego poprzez wpisanie udostępnione kodu gz7yq8. Aby następnie odebrać swoją potencjalną nagrodę, konieczne jest wysłanie maila na wskazany adres, w tytule podając FPL nazwa drużyny. Do tego do treści konieczne jest podanie screena z samego Fantasy Premier League. O pozostałych zagadnieniach przeczytać możecie bezpośrednio na stronie Forbet, które zachęca do udziału w ciekawej alternatywie do waszego codziennej gry na najtrudniejszą ligę świata. Nie możecie przy tym zapominać o dodanych do tego warunkach i zasadach, które określają realizację przyznanych bonusów.

Samą premią należy obrócić 4-krotnie przy kursie minimalnym na poziomie 2,0. Dopiero wówczas możliwe będzie wypłacenie środków lub przekierowanie na wszelkie dostępne produkty bez konieczności dalszego obrotu. Pozostałe punkty z regulaminu znajdziecie w zakładce promocji od Frobet. Trzymamy za was kciuki, oby udało się wygrać nagrody miesiąca i sezonu.

Zgarnij 800 złotych

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET