Bonus bukmacherski do 2000PLN w Forbet

Polski bukmacher forBET zaoferował swoim graczom nową bukmacherską promocję powitalną. Za jej sprawą zapewnicie sobie nawet 2 000 złotych dodatkowych środków. A wszystko to oparte będzie o szalenie prosty system, dzięki czemu realizacja założeń postawionych w regulaminie będzie banalna jak nigdy dotąd. Marka odchodzi tym samym od skomplikowanych założeń i chce zaoferować swoim użytkownikom jedynie to, co najlepsze. Zagadnienie podzielono na trzy etapy, dzięki czemu nie musicie od razu dokonywać dużych i kosztownych depozytów, które mogłyby wpłynąć niekorzystnie na wasz budżet. Jak to jednak działa dokładnie w praktyce i czego się spodziewać?

2000pln w forbet artykuł

Za pierwszy depozyt otrzymacie 100% więcej do wpłaty aż do 1 000 złotych. Z kolei przy drugim depozycie będzie to 75% do 500 złotych. Przy trzecim zyskacie jeszcze 50% do 500, co łącznie gwarantuje nawet 2 000 złotych. Aby odblokować ten bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,00 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1,30, co generalnie zamyka nam temat regulaminu. Warunki i zasady przypisane do tej promocji powitalnej są szalenie proste i znajdziecie je na stronie forBET, gdzie z tego miejsca odsyłamy wszystkich głodnych sukcesu graczy zakładów sportowych.

Odbierz do 2000PLN w Forbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET