Do 760 zł w bonusie na start w Milenium

Bonus od pierwszego depozytu do 760zł

Milenium to firma bukmacherska, która z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem wśród polskich graczy. Oferuje nam niezwykle ciekawe kursy, jak i szeroki wybór wydarzeń sportowych gotowych do obstawiania. Ogromną zaletą tej firmy jest także jej bonus powitalny dla nowych użytkowników strony. Na czym on polega?

podwojenie wpłaty w bonusie na start Milenium

Jest to specjalna promocja dla nowo zarejestrowanych graczy internetowych Milenium. Pierwsze, co musimy wykonać, to otworzyć formularz rejestracyjny. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych danych musimy znaleźć i zaznaczyć pole „Chcę otrzymać BONUS NA START”. Następnie po poprawnej weryfikacja konta, otrzymamy 10 dni na dokonanie pierwszej wpłaty na konto. To właśnie od naszej pierwszej zaksięgowanej wpłaty zależeć będzie końcowa suma przyznanego bonusu powitalnego. Jest on równy pierwszej wpłacie na konto gracza. Promocja polega na tej zasadzie, że wpłacona przez nas kwota zostanie niejako podwojona. Na specjalne konto bonusowe wpłynie dokładnie taka sama suma, jak przy pierwszym przelewie. W takim wypadku przy wpłacie 50, 100, 150 czy 200 złotych na koncie bonusowych znajdzie się odpowiednio 50, 100, 150 lub 200 złotych. Niewątpliwie ogromnym magnesem przyciągającym nowych graczy jest maksymalna kwota bonusowa. A jest nią aż 760 złotych! To obecnie rekordowa suma na polskim rynku!

Jak możemy wykorzystać środki bonusowe? Przede wszystkim w czasie 60 dni od pierwszej wpłaty na konto, musimy zawrzeć jednokrotnie lub wielokrotnie zakłady bukmacherskie za łączną kwotę równą przynajmniej sumie, którą wpłaciliśmy za pierwszym razem na konto. Oczywiście trzeba spełnić dodatkowe warunki. Pierwszym z nich jest to, aby na każdym kuponie znalazły się przynajmniej 3 zdarzenia sportowe. Drugim kryterium jest minimalny kurs. Musi on wynieść co najmniej 2,00. Jeśli uda nam się spełnić wszystkie warunki promocyjne, to pieniądze z konta bonusowego automatycznie wylądują na koncie głównym. Na szczęście nie wszystko jest też stracone w razie niepowodzenia lub mniejszej sumy. Jeżeli uda nam się dokonać obrotu 20% kwoty przelewu i spełnimy wymagane warunki, to do naszego konta przypisana zostanie kwota stanowiąca 20% bonusu.

Odbierz bonus Milenium

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium