Puchar typera z pulą 10000 zł w PZBuk

Puchar typera PZBukPZBuk zorganizowało Puchar Typera. Za jego sprawą możecie się wzbogacić nawet o 3 000 złotych w gotówce. Jak tego dokonać? Nic trudnego. Jak informuje nas firma, wystarczy zalogować się na swoje konto, po czym przejść do obstawiania zakładów. Przez cztery kolejne dni musicie zostawiać swoje typy na konkretne wydarzenia, a każda wydana na nie złotówka będzie warta jeden punkt. Im więcej ich zdobędziecie, tym lepsza pozycja w rankingu generalnym. Bonus PZBuk nagrodzi w ten sposób najaktywniejszych 10 graczy ze swojej strony. Jeśli zatem planowaliście solidną rozgrywkę na weekend – i nie tylko – powinniście się temu przyjrzeć zdecydowanie bliżej. To się wam opłaci!

Do promocji należy się zapisać, czego dokonacie przez podanie swojej nazwy użytkownika w okienku promocyjnym. Następnie w dniach od 21 do 24 marca należy składać zakłady zgodnie z wytycznymi podanymi wyżej. Po rozwiązaniu wydarzenia marka wyda odpowiednie nagrody: 3 000, 2 000, 1 500 oraz sześć nagród po 500 złotych. Jeśli takie środki was satysfakcjonują i chcecie ograć innych graczy, zachęcamy. Pełen regulamin tej promocji dostępny jest na stronie PZBuk.

Dołącz do rozgrywek i wygraj 3000 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy PZBUK? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera PZBUK