Postaw zakład wielokrotny i zyskaj do 15% więcej w PZBUK

Zyskaj do 15% więcej w PZBUKKombodoładowanie od PZbuk jest dla ciebie okazją do tego, by wygrywać jeszcze więcej niż u konkurencji. Bonus PZBUK zakłada powiększenie wygranej w zależności od tego, ile wydarzeń dodacie do swoich kuponów. O ile rozumiemy, że każda kolejna propozycja zwiększa szansę na niepowodzenie, tak koło wskazanych kwot nie można przejść obojętnie. Już przy dwóch zdarzeniach otrzymacie więcej o 1%, przy trzech będą to 2% i tak aż do 11 propozycji, kiedy kupon będzie warty o 15% więcej niż na samym początku. Wydarzenie to dotyczy wszystkich składanych przez was propozycji, dlatego też z premii skorzystacie każdorazowo, jeśli oczywiście nie gracie wyłącznie meczów Solo (kupon pojedynczy).

Oferta bukmachera PZbuk obejmuje wielokrotne zakłady przedmeczowe na następujące ligi piłki nożnej: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Esktraklasa oraz mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów, a także E-sport. Kupony muszą być zatem nakierowane na te i tylko te propozycje. Ich pełne zestawienie jest stale dostępne na witrynie i możecie się z nim zapoznać w dowolnej chwili.

Zyskaj 15% więcej z wielokrotnym zakładem

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy PZBUK? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera PZBUK