Zwiększ kurs o 30% z zakładem Turbo w Milenium

Zakłady turboZakłady Turbo w wykonaniu Milenium to bardzo ciekawa opcja dla aktywnych graczy bukmacherki. Marka zdecydowała się wprowadzić do oferty zestawy meczów, których łączna wartość zostanie podniesiona nawet o 30%. W ten sposób gracze otrzymają dodatkowe opcje wyboru przedmeczowego, który przekuć się może na ciekawsze wyzwania. Jak działa całe to wydarzenie? Od teraz do zestawienia spotkań z każdego dnia firma dodawać będzie ogólną kombinację od 2 do 4 wydarzeń, w których to kurs łączny będzie znacznie wyższy, niż standardowo. Dyscypliny, które wchodzą w skład tej propozycji to piłka nożna, koszykówka, tenis oraz hokej na lodzie. Zakłady Turbo są wyraźnie oznakowane, zatem znajdziecie je od razu na stronie.

Propozycja odnawiana jest każdego dnia. W danym dniu w ofercie piłkarskiej znajdziecie np. trzy mecze z tej dziedziny. Mogą to być Arka – Lech, Korona – Wisła czy Cracovia – Zagłębie Sosnowiec. W ten sposób nie tylko idealnie zakończycie sezon, ale realnie zyskacie dużo większe pieniądze. Przykładowo zwycięstwo Legii, Korony i Cracovii, o których wspomnieliśmy wyżej, zapewni łączny kurs aż 7,00! Ta gra jest warta waszej uwagi!

Powiększ swój kurs o dodatkowe 30%

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium