Obstawiasz i odbierasz bonus - 3,5 mln zł do rozdania w STS

3,5 mln zł do rozdania w STSSTS przygotował niezwykłą promocje na zakłady sportowe które potrwa przez cały rok. Polski bukmacher wyda w nim na konta graczy 3,5 mln złotych! Właśnie taka gotówka zostanie podzielona pomiędzy śmiałków, którzy aktywnie grają kupony w danym czasie. Wydarzenie jest odnawialne i zawsze trwa jeden tydzień. Sumowane są stawki z każdego pojedynczego kuponu, po czym osoby z najlepszym rezultatem trafiają bezpośrednio do rankingu. Jest on dostępny przez całą dobę na stronie STS, gdzie zobaczycie nie tylko potencjalne miejsce, ale też wygrane pieniężne, które przysługują za daną lokatę. Maksymalnie w tym przypadku wygrać można 3 000 złotych w gotówce . Firma każdego tygodnia nagrodzi aż 1 500 osób!

Nawet za ostatnie miejsce przysługiwać wam będzie 20 złotych premii. Zasilanie konta bonusowego przyznawane jest zawsze w każdy poniedziałek i właśnie wtedy warto na nie spojrzeć. Grać można zarówno przez komputer jak i urządzenia mobilne, dzięki czemu składane kupony liczyć się będą bez względu na to z jakiego sprzętu korzystacie w danej chwili. W razie wszelkich pytań możecie się odwołać do regulaminu promocyjnego STS. Dostępny jest na stronie.

Obstawiaj i wygraj 3000 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS