Totolotek - Reload bonus

Reload bonus w Totolotku onlineOdbierz nawet 500 zł w bonusie Totolotka za kolejne doładowanie

Totolotek przygotował na wrzesień bonus reload. Działa on na podstawie doładowania gotówkowego. Jeśli zdeponujecie w pierwszy poniedziałek września gotówkę, ten bukmacher online zapewni doładowanie większe o 20%. Minimalna kwota to 20 złotych, natomiast maksymalnie zyskacie dzięki temu 500 złotych. To spory zastrzyk finansowy, który sprawi, że początek tygodnia nie będzie już problemem.

Nie ma tu żadnych dodatkowych warunków, nie musicie się obawiać o utratę gotówki, bo ta aktywna będzie przez dokładnie 30 dni. Większe środki o 20% zagwarantują dodatkowe kupony i potencjalnie większe wygrane, dlatego już teraz zapraszamy chętnych do gry w Totolotku. Warto!

Trzeba im to przyznać, Totolotek bardzo mocno akcentuje swoją obecność w promocjach bukmacherskich. Przypominamy, że to jedna z zaledwie siedmiu legalnych polskich firm bukmacherskich. Działają na bazie licencji otrzymanej od Ministerstwa Finansów. To oczywiście absolutnie gwarantuje legalność gry, tym samym nie musicie się obawiać kontroli, zamknięcia konta, przesyłania danych osobowych czy kłopotów z depozytami oraz wypłatami. Tym razem swoją uwagę koncentrujemy wokół akcji Reload, którą przewidziano na pierwszy tydzień września. Dla młodszych osób ten miesiąc kojarzy się z powrotem do szkoły, dla nas z kolei jest to doładowanie gotówkowe, dzięki któremu zyskać można naprawdę sporo gotówki. Nie lubicie poniedziałków? Być może ta promocja zmieni wasze podejście.

Odbierz bonus bukmacherski

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Totolotek? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Totolotek