Sprawdź bonusy w kalendarzu adwentowym Totalbet

Kalendarz adwentowy z bonusami Totalbet jest charakterystyczną promocją, która trafiła na rynek w wykonaniu bukmacherów stosunkowo niedawno. Przez wiele lat nie otrzymywaliśmy tak dobrych bonusów głównie właśnie dlatego, że były… zbyt korzystne. Obecnie jednak trendy się zmieniły, dzięki czemu gracze mogą liczyć na ekskluzywne i ciekawe premie każdego dnia przez cały grudzień. Totalbet, które także zdecydowało się wdrożyć rozwiązanie tego typu, zaprezentuje wam niebywały pomysł. Na stronie znajdziecie zakładkę świąteczną, gdzie widoczny jest tłum skandujących kibiców. W ich gronie skrywa się Św. Mikołaj. Każdego dnia znajdziecie go w zupełnie innym miejscu na trybunach. Wystarczy na niego kliknąć (najpierw trzeba się trochę wysilić i go znaleźć!), po czym marka przekieruje was na stronę bonusową.

Odbierz atrakcyjne bonusy bukmacherskie

Sprawdź bonusy bukmacherskie w kalendarzu adwentowym TotalbetAby mieć możliwość do wywalczenia takich bonusów, jedyne co musicie zrobić, to oczywiście założyć konto. Taki proces skierowany jest do wszystkich pełnoletnich osób, które chciałyby spróbować typowania w zakłady sportowe. Jeśli zatem nie jest wam szkoda zaledwie minuty, możecie przez to przejść chociażby w tej chwili. Po krótkiej weryfikacji będziecie mogli korzystać ze wszystkich opcji, a kalendarz adwentowy jest jedną z nich. Naturalnie bukmacher oferuje jeszcze wiele innych promocji stałych i odnawialnych, aczkolwiek jest to temat na zupełnie inną rozmowę. To, co zainteresuje was w szczególności, to fakt, że aż do Wigilii włącznie każdego dnia odbierać będziecie mogli zupełnie inną nagrodę. Jest to zatem ogrom możliwości i praktycznie żadnego ograniczenia. Przykładowo mogą to być darmowe kupony, powiększone kupony, cashback, loterie czy turnieje, którym będzie trzeba sprostać w walce o cenne premie. Przykład? Na 12.12 przewidziano dodatkową kasę na grę w Ligę Europy czy Euroligę: „W TOTALbet możesz się poczuć jak rezydent Monako, San Marino czy innego podatkowego raju! W czwartek 12.12.2019 stawiaj kupony wolne od podatku na piłkarską Ligę Europy i koszykarską Euroligę. Dodatkowo do 14% doliczymy TOTALbonus, więc zyskać można naprawdę dużo!” – taki dodatek to oczywiście ciekawe uzupełnienie dnia. Bonus będzie aktywny od 00:00 do 23:59 po czym automatycznie zakłady sportowe go zamienią. Warto zatem przestrzegać tych terminów i trzymać się ich wystarczająco mocno.

W kalendarzu adwentowym od Totalbet obowiązuje regulamin. Jego warunki i zasady określają każdorazowy bonus, na jaki możecie liczyć na stronie operatora. Dzięki temu szybko zrealizujecie cele, a także zyskacie dodatkowe środki pieniężne. W razie wszelkich pytań i uwag powiązanych z tematem wystarczy napisać na czacie na żywo. Konsultanci dostępni są niemal cały dzień i będą pomagali z każdą kwestią powiązaną z wątkiem promocyjnym.

Odbierz atrakcyjne bonusy

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet