Be Active bonus bukmacherski i nawet 1000zł od forbet

Bonus bukmacherski Be Active to niezwykła akcja dla wszystkich graczy marki forBET. Wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto, dokonacie wpłaty i zagracie za prawdziwe pieniądze. Im więcej będziecie wypuszczać kupony, tym lepiej dla was. Promocja nawiązuje do aktywności, ale prawda jest taka, że nie musicie się przy niej przebierać ani wychodzić na poranny jogging. Wystarczy tu granie kuponów klasycznych, na żywo oraz w formule wirtualnej. Wydarzenie trwa od 1-go do 30-go czerwca i w tym czasie konieczne jest wypuszczenie co dzień kuponów o wartości min. 50 złotych. Kurs minimalny na każdym z nich nie może być niższy niż 2,00.

nawet 1000zł w bonusie od forbet

Każdy rozegrany dzień w ten sposób dodaje wam statystyk, które po zakończeniu bonusu są należycie rozliczane. W ten też sposób po 10 dniach gry zyskacie 100 złotych premii. Po 20 dniach będzie to już 300 złotych gotówki. Po miesiącu (30 dni) zapewnicie sobie 1 000 złotych wolnych środków. To spora gotówka, jak na… tak mało aktywności! Poznajcie się z warunkami i zasadami tego przedsięwzięcia i dołączcie już teraz. Kasa ucieka!

Odbierz bonus w Be Active w Forrbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET