Super tydzień z super promocjami każdego dnia w forBet

Super tydzień w forBetForbet zdecydowanie wspiera wszystkich swoich graczy. Świetnym tego przykładem będzie promocja Super tydzień, którą opracowano tak, by każdego dnia dawać wam szansę na wywalczenie kolejnych dodatków i lepsze kursy w ulubionych ligach i wydarzeniach sportowych. Wystarczy zatem posiadać konto, a będziecie mogli cieszyć się ogromnymi zestawami dodatków, dzielonych na sześć kolejnych działań. Proces rejestracji to tylko minuta, po czym od razu możecie się logować i w zależności od dnia wybierać dalsze działania, które będą dla was dostępne. Jakie są to premie?

Jak to wszystko działa? W poniedziałek bonus forBET gwarantuje wam powiększenie pojedynczej wpłaty na poziomie 50% do 200 złotych. We wtorek z kolei wszelkie wygrane zostaną zwiększone o 12%, co świetnie niweluje polskie podatki. Na środy przewidziano z kolei zwrot części środków postawionych i przegranych w zakładach wirtualnych. Na czwartek z kolei zbudowano zestaw Tłustego czwartku, zapewaniającego bonus gotówkowy na poziomie 25 złotych. W piątek ponownie zagracie bez podatku na 12%, z kolei w sobotę i niedzielę pogracie przy znacznie wyższych kursach na Ekstraklasę.

Wszystkie te wydarzenia mają bardzo prosty regulamin użytkowy. Te warunki i zasady są dla was obligatoryjne.

Odbierz atrakcyjny bonus każdego dnia

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET