Bonus Totolotek - Dodatkowe 20zł na zakłady sportowe

Bonus AKO% - dodatkowe 10% od Totolotka

Totolotek jest jedną z siedmiu legalnych, polskich firm bukmacherskich. Działają na podstawie przyznanej i zatwierdzonej licencji od Ministerstwa Finansów. Co bardzo ważne, funkcjonują też w punktach stacjonarnych. Spisują się zresztą bardzo dobrze, angażując się w lokalny sport. Dodatkowo stymulują swoich graczy, dostarczając im coraz to nowszych i ciekawszych promocji.

Bonus Totolotek - Dodatkowe 10% na zakłady sportowe

Tak właśnie jest z akcją AKO%, którą po krótce zdecydowaliśmy się wam opisać. To kolejne już przedsięwzięcie, które bazuje na banalnych założeniach, dlatego bez trudu je zrealizujecie już na dzień dobry. Przedsięwzięcie, które tu omawiamy zapewnia dodatkowe pieniądze dla wszystkich zainteresowanych. Jedyne co trzeba zrobić, to spełnić podstawowe założenia, które zebraliśmy specjalnie dla was. Oto one.

Szykujesz zakład, który zawiera od 4 zdarzeń w górę? Nie zapomnij zatem dołożyć do niego przynajmniej jednego meczu piłki nożnej. Dostaniesz dzięki temu bonus 10% od wniesionej stawki do kwoty 20 złotych. Jak to wygląda w dużym skrócie? Zagraj w poniedziałek kupon min. 4 mecze, gdzie min. 1 zdarzenie dotyczyć będzie piłki nożnej. Bonus wyniesie 10% od zagrania. Maksymalny bonus jaki dzięki temu otrzymacie to 20 zł. Aby zagrać za otrzymany bonus od depozytu Twój kupon musi posiadać min. 1 zdarzenie z kursem 1,50. Nie jest to zatem szczególnie wymagające, nie uważacie? Zagrajcie już teraz!

Odbierz bonus w Totolotku

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Totolotek? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Totolotek