Postaw kupon kombi z 4 zakładów, a dostaniesz +7,5% w LVbet

Multikozak z dodatkowymi procentami w LVbetChcesz dużo wygrywać, ale jednocześnie narzekasz na wysokie polskie podatki? LVbet rozumie twoje obawy i dlatego oferuje ci niezwykły bonus bukmacherski, który na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Jeśli zatem wciąż nie masz u nich konta, zdecydowanie warto ten stan rzeczy zmienić. Wszystko za sprawą akcji pt. Multikozak. Za jej sprawą, w zależności od ilości zdarzeń na granym przez ciebie kuponie, istnieje realna możliwość wzrostu potencjalnej wygranej. Tym samym już przy czterech zdarzeniach otrzymasz o 7,5% więcej niż w przypadku normalnym.

A to dopiero początek całej tej akcji, bowiem jest ona rozwojowa i pozwala na jeszcze większe profity. Jak to w ogóle możliwe? Przy pięciu zdarzeniach zyskacie dodatkowe 10% i każde kolejne aż do ośmiu będzie gwarantować kolejnych pięć procent, co łącznie da nawet ¼ więcej w samym zakładzie. Kupony typu kombinacyjnego okażą się zatem ogromną możliwością premii. Stąd też osoby, które wykorzystują tylko takie rozwiązania otrzymają najciekawsze w Polsce warunki realizacji tych pasji. Oczywiście obowiązuje tu prosty regulamin. Na jego podstawie dowiecie się m.in., że konieczna jest gra przy kursie min. 3,00.

Sięgnij po dodatkowe procenty z kuponem kombi

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet