Odbierz darmowy zakład 20 PLN z FAME MMA w Lvbet

Darmowy zakład na FAME MMA w bonusie bukmacherskimZ okazji przyszłego Fame MMA 5, bukmacher LVbet przygotował bardzo ciekawą darmową promocję . Za jej sprawą otrzymacie kupon w postaci bonusu na 20 złotych, który wykorzystacie właśnie w tych rozgrywkach. Przypominamy, że daniem głównym będzie tam potyczka Najmana z Bonusem BGC, którzy przez ostatnie tygodnie zapowiadali zniszczenie swojego przeciwnika.

Co musicie dokładnie zrobić, żeby otrzymać taką premię? Mamy tu cztery praktyczne punkty. Po pierwsze należy założyć konto, po drugie konieczne jest wysłanie maila z tytułem Bonus bez Depozytu. Gdy zrealizujecie taką przesyłkę mailową na udostępniony adres, administracja przyzna wam bonus na 20 złotych. Gdy tylko po niego sięgniecie, będziecie mogli zagrać. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jednocześnie otrzymać bonus od pierwszego depozytu. Razem z promocją bukmacher LVbet przygotował dla was prosty regulamin. Określone w nim zostały wszelkie warunki i zasady, które dotyczyć będą bezpośrednio waszego konta bonusowego. Macie 30 dni na realizację swojego zakładu, a sama premia aktywna będzie zaledwie do 26.10. Pamiętajcie o wymaganych mnożnikach, jak również o kursie minimalnym, który w tym przypadku wynosi 2,50. Po więcej szczegółów odsyłamy już bezpośrednio na stronę opisywanego przez nas operatora.

Odbierz free bet 20 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet