Bonus +12% na zakłady na urządzeniach mobilnych w forBet

Bonus +12% na zakłady  w forBetForbet pochwalił się nową stroną mobilną. Z tej też okazji marka zdecydowała się przygotować świeżą promocję bukmacherską online, za sprawą której powiększycie swoje wygrane o 12%. Wydarzenie skierowane jest jednak w całości na użytkowników korzystających z urządzeń przenośnych, w tym dla smartfonów i tabletów. Nie ma przy tym żadnego znaczenia czy sięgniecie po iOS, Windows czy Android, w każdym przypadku jakość nowej pozycji tej firmy bukmacherskiej pozytywnie was zaskoczy. Jeśli zatem jesteście często w ruchu, a przy okazji chcecie wygrywać większe kwoty pieniężne, zdecydowanie powinniście spojrzeć właśnie na nich. Promocja trwa do 22.03 włącznie, aż do 23:59. Tym samym śpieszcie się, bo czas mocno nagli.

Grać można przez stronę mobilną lub aplikację. Pamiętajcie jednak, że istnieje bardzo ważny warunek, który aktywuje dla was promocję. Aby współczynnik na kuponie zmienił się z 0.88 na 1.0, na kuponie muszą znajdować się min. 4 zdarzenia oraz każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.3. Pozostałe warunki i zasady przypisane do tej szybkiej promocji wdrożeniowej przeczytacie bezpośrednio na stronie Forbet, gdzie z tego miejsca odsyłamy naszych czytelników.

Powiększ swoją wygraną o dodatkowe +12%

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET