Powiększona wygrana do 30% powyżej 5 zdarzeń w Totalbet

Total bonus w TotalbetTotalbet powiększa wasze wygrany w kuponach kombinacyjnych! Bez wątpienia będzie to jedna z ciekawszych nowych promocji bukmacherskich dla osób, które cenią sobie stawianie kilku wydarzeń każdorazowo. W jednej z ich akcji przewiduje się aż do 30% więcej, w zależności od tego ile propozycji dodanych zostanie do kuponu. Dzięki temu znacznie poprawicie swoją kondycję finansową i zyskacie środki na dalsze działania. Jak całość działa w praktyce?

Już przy pięciu zdarzeniach na kuponie Totalbet, wygrana końcowa powiększana jest o 5%. Przy sześciu zdarzeniach jest to 10% i za każde następne premia zwiększana jest o kolejne pięć procent, aż do dziesięciu pozycji, kiedy to kurs podniesiony zostanie o 30%. To bardzo znacząca podwyżka, aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że im więcej propozycji, tym mniejsza szansa na końcowe zwycięstwo. Minimalny kurs jednego zdarzenia musi wynosić 1,20, z kolei kupon całościowo zagrać należy za co najmniej 1 złoty.Bonusy nie łączą się, dlatego należy z nich korzystać kolejno. Pozostałe zapiski regulaminu znajdziecie na stronie bukmachera internetowego Totalbet. Koniecznie sprawdźcie i zacznijcie wygrywać już w tej chwili.

Powiększ swoją wygraną o 30%

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet