Wycieczka do Rio jako bonus bukmacherski od forbet

Na stronie polskiego bukmachera Forbet toczy się prawdziwa batalia o pięć pakietów wyjazdowych do Rio de Janeiro, gdzie zwycięzcy otrzymają szansę do pojawienia się na legendarnym obiekcie – Marakanie. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób, które założyły konto na stronie wspomnianych zakładów bukmacherskich. Jeśli gracie tam za prawdziwe pieniądze, automatycznie włączycie się do walki o to wspaniałe trofeum. A ogólnie nagrodzonych będzie 30 osób z rankingu, który widoczny jest na stronie. Kto wie, być może i wy tam traficie, szczególnie, że liczą się rozegrane kupony, a te przecież mogą się okazywać stale zwycięskie. Wystarczy zatem odrobina szczęścia, trochę analizy i kto wie – premia jest wasza.

Wygraj wyjazd do Rio z forbetCelem turnieju, który trwa od 20 stycznia do 20 lutego jest zbieranie punktów do rankingu generalnego bonusu Forbet. Jest on widoczny na stronie i odnawiany co 24 godziny, aby każdy z graczy mógł obserwować swój progres i swoją aktywność. Za każdą postawioną złotówkę otrzymacie tam punkty, które przełożą się na pozycję w zestawieniu. Im więcej i aktywniej gracie, tym lepiej dla waszego statusu. Wspomnieliśmy o tym, że wygrane kupony dają wam dodatkowe opcje, zatem jeśli macie sporo szczęścia i wygracie jednorazowo duże pieniądze, stawiając je dalej, bardzo mocno przybliżycie się do sukcesu. Forbet wydaje nagrody główne dla pięciu najlepszych graczy. 25 kolejnych sięgnie po premie gotówkowe od 2 000 do 500 złotych. Sam wyjazd do Brazylii odbędzie się w dniach 9 – 15 marca tego roku. W jego skład wchodzą przeloty na trasie Warszawa – Rio – Warszawa, wszelkie prywatne transfery na miejscu, zakwaterowanie w słynnym hotelu Ritz Copacabana, wyżywienie oraz atrakcje jak zwiedzanie Faveli, Głowa cukru czy Rio Scenarium. Ubezpieczenie i opieka pilota wliczone jest w cały ten pakiet. Tak wyjazd opisała marka: „Rio de Janeiro to jedno z najpiękniej położonych miast na świecie. Leży ono nad Oceanem Atlantyckim i Zatoką Guanabara, a ze szczytu górującego nad nim wzgórza Corcovado spogląda na miasto znany na całym świecie pomnik Chrystusa Zbawiciela, niewątpliwie jeden z symboli i znaków rozpoznawczych Rio.”

Pełen regulamin, który przeprowadzi was przez zagadnienie dostępny jest na stronie organizatora. Forbet zaprasza i kusi! Powodzenia, bowiem taka okazja szybko się może nie powtórzyć. Dołącz teraz, zwiększaj swoje szanse!

Wygraj wyjazd do Rio

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET