Ekskluzywny bonus na start do 1000zł z freebet 29zł od STS

Ekskluzywny bonus od STSBukmacherski bonus powitalny od STS jest jednym z lepszych w kategorii. Skierowany jest on wyłącznie do osób, które nie posiadają jeszcze konta na ich stronie, a jednocześnie ukończyły już 18. rok życia. Za sprawą takiego dodatku będziecie w stanie podwoić pierwszy depozyt, nawet do kwoty 1 000 złotych. Warunkiem jest jednak zaznaczenie opcji „Chcę otrzymać swój bonus startowy!” podczas wykonywania procesu rejestracyjnego. Wydarzenie aktywuje się dalej samo, a wy będziecie mogli skorzystać z licznych metod płatniczych jak chociażby dotpay, PayU czy nawet portfel internetowy Skrill. Wystarczy minimalny depozyt dostępny na witrynie STS, by włączyć się do działań powiązanych z akcją.

Jednocześnie przy współpracy z naszym serwisem, marka opracowała poszerzony i w pełni ekskluzywny bonus dodatkowy. Standardowo za rejestrację konta gracz otrzymywał free bet o wartości 20 złotych. Za sprawą naszej strony będzie to jednak 29 złotych! Taki dodatek przyznany zostanie każdemu chętnemu, a jego gotowość na stronie pojawi się automatycznie. Sami wybierzecie zakłady do gry, jednakże muszą one spełniać określone warunki. Najważniejszym punktem jest tu oczywiście konieczność dodania do kuponu zdarzenia lub zdarzeń o kursie minimalnym 1,91. Każdy mu równy lub większy aktywuje promocję. Jeśli zatem wciąż nie macie tam konta, a jednocześnie polujecie na najbardziej korzystne działania tego typu, po prostu dołączcie do zmagań i cieszcie się możliwościami od STS.

Promocja skierowana jest wyłącznie do użytkowników naszej strony. Oznacza to, że należy się zarejestrować przez jeden z naszych linków, podając kod BUKMACHERZY. Zawsze chciałeś spróbować swoich sił w typowaniu? Takiej okazji do tego jeszcze zapewne nie miałeś. Nie zwlekaj, ciesz się grą.

Odbierz ekskluzywny bonus na start do 1000zł z free betem 29zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS