Europejskie emocje 50 000 zł z włoskim weekendem w STS

Europejskie emocje z włoskim weekendemSTS uważa, że emocje rządzą! Właśnie dlatego opracowano prostą promocję, która każdego tygodnia nakierowana jest na inną czołową ligę piłkarską. Tym razem stwierdzono, że postawić warto na włoskie Serie A! Wybierz pięć spotkań z 13. Kolejki (mecze z 24.11, 25.11, 26.11.2018) tej ligi i jeśli twój kupon okaże się zwycięski, bukmacher podzieli pomiędzy wszystkich szczęśliwców 50 000 złotych w gotówce. Liczą się w tym przypadku jedynie typy na 1, X oraz 2. Dodatkowe rozwiązania w stylu handicap i podobne nie są uwzględniane do kuponu. Jak do tej pory szczęśliwcy zgarniali w ten sposób od 34 złotych nawet do… 25 000 złotych w przypadku weekendu hiszpańskiego. Jak zatem widać rozstrzał nagród jest ogromny, tak jak i możliwości przed wami stojące.

Warto stawiać na wydarzenia nietypowe i niespodzianki, co pokazała zarówno Ekstraklasa jak i Primera Division. Gorąco polecamy akcję bonusową STS, chociaż jak zakłada bukmacher, będzie ona jeszcze przedłużona na kolejne tygodnie. Te emocje naprawdę rządzą! Jesteście gotowi? Zatem zapraszamy na stronę operatora i do zapoznania się z regulaminem wydarzenia on-line.

Sięgnij po część z 50 000 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS