LV BET – bonus eurovolley

Skorzystaj z promocji LV Bet na zakłady sportowe siatkówki

bonus LVbet na zakłady sportowe w siatkówceMistrzostwa Europy w siatkówce to wspaniała okazja do tego, by sięgnąć po jeszcze więcej pieniędzy. Cieszy tym samym, że LV Bet zdecydowało się podejść do tematu niezwykle aktywnie. Za ich sprawą otrzymacie bonus eurovolley, który zapewnić może nawet 500 złotych. Jak to wygląda w zakresie mechaniki i kto może się ubiegać o takie doładowanie? Już tłumaczymy, bazując bezpośrednio na regulaminie tego bukmachera.

Maksymalny bonus (czyli równowartość 500 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty (maksymalnie 10 PLN przy wpłacie 1000 PLN, przy wpłacie wyższej na przykład 2000 PLN użytkownik otrzyma maksymalny bonus w wysokości 10 PLN). Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji.

Równie ważna jest sama aktywacja bonusu, która spowoduje wykorzystanie mnożnika x50, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 50, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 500 zł. Jak wygląda przykład? Wpłata 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x50, kurs finalny kuponu: 125, wygrana: 1100 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów.

Odbierz bonus LVbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet