BetClub - bonus bukmacherski w Totolotku

Bonus na zakłady sportowe za punkty lojalnościowe

bonus za punkty lojalnościowe - nagrody w TotolotkuWszelkie programy lojalnościowe, które są wdrażane przez bukmacherów warto analizować. To zawsze ciekawe uzupełnienie oferty, które może wpływać na uatrakcyjnienie naszej zabawy. Stąd też zdecydowaliśmy się przedstawić wam Betclub, czyli dodatkowy program Totolotka. Skierowany jest do absolutnie wszystkich zarejestrowanych graczy, dlatego wystarczy mieć swoje konto, by aktywnie uczestniczyć w przedsięwzięciu. Co na was czeka? Wszelkie bonusy, premie punktowe, ranking użytkowników, ciekawy sklepik czy też ranking lokalny, zatem idealnie sprawdzicie, jak wychodzi wasza gra na tle pozostałych zarejestrowanych z regionu. Zapraszamy do krótkiej lektury.

Sam zestaw nagród jaki napotkacie w Betcluc jest niezwykle szeroki. Wystarczy nadmienić, że mogą to być takie drobiazgi jak długopis, głośnik bluetooth, mysz USB z logo czy aparat Panasonic Lumix. Oczywiście im więcej gracie, tym więcej możecie uzyskać, dla przykładu telewizor Samsung 50 cali czy Samsung Gear VR2.

Wszystko to dodatkowo uzupełnione jest o akcje dodatkowe, przewidziane tylko dla aktywnych z was. Dlatego też dobrze mieć konto na Totolotek i grać aktywnie, zostawiając swoje ulubione kupony. Dzieje się dużo i nigdy nie ma w tym wszystkim przerwy. Tym samym, nie ma znaczenia ile macie czasu, za każdym razem uda się wam znaleźć coś idealnego dla was. Gorąco zapraszamy do rejestracji i wykorzystania punktów klubowych.

Odbierz Totolotek bonus

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Totolotek? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Totolotek