Dołącz do klubu Vip w etoto

Vip club w etotoProgramy VIP dla aktywnych graczy nie są może tematem nowym, ale bonus Etoto wprowadza go na znacznie wyższy poziom. Takie wątki często są ukrywane przed graczami i trafiają wyłącznie do wybranych. W przypadku tego polskiego bukmachera sytuacja jest jednak inna. Starają się oni bowiem zachęcić nie tylko do rejestracji, ale też do podwyższonej aktywności. Jak czytamy na ich stronie program oferty VIP może robić wrażenie, a na jego podstawowe czynniki składa się sześć punktów o które warto się pokusić. Jeśli zatem traficie do tego ekskluzywnego grona, będziecie mogli liczyć na konkretne profity, które znacząco wykroczą poza to, co mogliście znać z bukmacherki do tej pory.

Po pierwsze po wejściu do programu otrzymacie priorytetowe wypłaty. Będą one zatem wypłacane od razu, bez żadnych dodatkowych formalności. Do tego dochodzą prestiżowe oferty i bonusy, które skierowane będą wyłącznie do osób z wyższymi limitami. Do tego dojdzie osobisty asystent oraz bonus powitalny, który niejako pokaże wam, jak funkcjonuje program. Wisienką na torcie będą tu bonusy urodzinowe oraz niezwykłe wyjazdy dookoła świata. Jesteście na to gotowi?

Dołącz do klubu VIp

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto