Zbieraj Lv punkty i wymieniaj na cenne nagrody w LVbet

Wymieniaj punkty na nagrody z lvbetAktywna gra na LVbet popłaca jak nigdy. Ten polski bukmacher zachęca do rywalizacji poprzez przyznawanie specjalnych punktów, które następnie można wymieniać na prawdziwe pieniądze. Co ciekawe, ten proces rozpoczynacie już od pierwszej wpłaty, zatem zachęcani są wszyscy, nawet te osoby, które jeszcze nie posiadają konta. Proces wypełniania tego formularza to ledwie kilka minut, po czym możecie się zalogować i przejść do prawdziwej rywalizacji. Im więcej i aktywniej gracie, tym więcej punktów trafi na wasze konto. Minimalna ilość oczek niezbędna do wypłaty to 100 punktów, za którą przysługuje dokładnie 5 złotych na dalszą grę. Oczywiście nie ma tu żadnych górnych ograniczeń, dlatego też możecie realizować kolejne premie w dowolnie wybranym przez was czasie.

Za każde rozegrane 25 złotych przysługuje 1 punkt do waszego zestawienia. Ich ważność jest bezwzględna, dlatego sami zdecydujecie jak nimi rozporządzać. Co ciekawe, LVbet dodatkowo oferuje liczne promocje i wydarzenia dodatkowe, które będą powiększały ilość osiąganych punktów. Oczywiście w akcji obowiązuje standardowy regulamin w którym wyjaśnia się pełen proces zdobywania punktów i następnie ich wymiany na prawdziwą kasę.

Wymieniaj punkty na nagrody

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet