Wygraj bilet na mecz Serii A w forBet

mecz AS Roma - Juventus Turyn.Bonus Forbet w formie bukmacherskiego wyścigu! Za jego sprawą możecie zresztą liczyć na zagraniczny wyjazd na mecz Serie A! To nie lada prezent. Dlatego też warto się postarać i dołączyć do zmagań. Firma wdrożyła zawody, które potrwają od 28-go marca aż do 17-go kwietnia. W tym czasie należy zdobywać punkty. Jak po nie sięgnąć? Nic trudnego. Wystarczy grać zakłady sportowe na stronie bukmachera. Każda opcja na kuponie dodaje wam punkty. Im zatem częściej i więcej gracie, tym więcej oczek sobie zapewnicie. Wygrywają wyłącznie najlepsi. Pełen bieżący ranking dostępny jest na stronie, zatem możecie sprawdzać systematycznie swój progres i dystans do pozostałych graczy.

Nagrodzonych zostanie 10 użytkowników tej marki. Czterech z nich sięgnie po nagrody główne, z kolei szósta zgarnie bonusy w wysokości 300 złotych na dalszą grę. Partnerem konkursu jest tu znana witryna Jedź na mecz, która odpowiada za takie zagraniczne wyjazdy. Jest to zatem nie lada gratka, nie tylko dla fanów Juventusu czy AS Romy. Dołączcie do zmagań już teraz i zacznijcie kolekcjonować swoje punkty. Obowiązuje regulamin firmy Forbet.

Wygraj bilet na mecz Serii A w forBet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET