Atrakcyjny turniej Europejskie Puchary z nagrodami w LvBet

Europejski turniej w LvBetTypujesz razem z LVBet? A do tego chciałbyś zagrać na spotkania Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy? Od pewnego czasu masz do tego świetną okazję, zwłaszcza, że bukmacher oferuje wyjątkową promocję dla aktywnych użytkowników. Jeśli zatem posiadasz u nich konto, zaloguj się na nie już teraz oraz dołącz do wyścigu. Wystarczy stawiać kupony na co najmniej 10 złotych na dowolnie wybrane rozgrywki ze wspomnianych turniejów. Otrzymasz za to punkty, bez względu na to, czy twój kupon okaże się wygrany czy jednak nie. W przypadku porażki zaliczysz przelicznik w postaci stawki razy ilości selekcji. Bądź zatem aktywny, w tym przypadku opłaci się to jak nigdy dotąd.

Grając kupony w ten sposób będziesz mógł wygrać nawet 1 000 złotych. LVBet przygotowało premię na każdą z sześciu faz rozgrywek jakie na nas czekają. Dzięki temu raz po raz dziesięć osób zdobędzie premie od 50 złotych właśnie do tysiaka. Pamiętać należy o tym, że o swoje szanse należy się ubiegać tylko i wyłącznie za sprawą Ligi Mistrzów oraz Europy i kupon nie może się składać z dodatkowych wydarzeń. Na waszym kuponie kurs musi być nie mniejszy niż 1,50, a sami korzystać musicie z kuponu bazowego, rozwiązanie z typu cashout nie wchodzi w grę i nie zostanie zaliczone.

Pełen regulamin tej niezwykłej promocji bukmacherskiej online znajdziecie na stronie operatora. Te warunki i zasady to kilkanaście punktów z którymi należy się zapoznać przed rozpoczęciem swojej gry. Dzięki temu w prosty sposób dowiecie się jakich działań unikać i czym się kierować. LVBet mocno ułatwił to zagadnienie, dzięki czemu skupicie się na rywalizacji.

Wygraj do 1 000 złotych

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet