Fortuna bonus - wymieniaj punkty na darmowe zakłady i bonusy w Klub Plus 2017

Wymień punkty lojalnościowe na darmowe zakłady i inne nagrody w Fortuna

Darmowe zakłady i bonusy za punkty w Fortuna bukmacherNajnowszy klub partnerski od Fortuny to niebywała okazja dla aktywnych graczy do wywalczenia wszelakich premii bukmacherskich. Co możecie zyskać i jak to wszystko działa? Wystarczy przeczytać wstęp do przedsięwzięcia, który znajdujemy na stronie organizatora: „Zbieraj punkty za każdy postawiony kupon, a następnie wymień na darmowe kupony oraz bonusy! Nie masz jeszcze karty Fortuna Klub Plus? Nie zwlekaj, załóż konto online umożliwiające zawieranie zakładów przez internet lub wypełnij formularz zgłoszeniowy i przekaż pracownikowi dowolnego Punktu Przyjmowania Zakładów.”

Jak zatem widzicie, warto zbierać punkty. Odnoszą się one do wszelakich bonusów, które będą dalej czekać na graczy. Fortuna oraz klub plus 2017 to rozwiązanie, którego nie można omijać. Przypominamy, że jest to jeden z siedmiu legalnych i w pełni bezpiecznych operatorów rozrywki on-line, którzy działają na terenie Polski. Koniec z zamartwianiem się o zamknięcie konta czy naloty, tu wszystko jest w zgodzie z prawem.

Co dokładnie zapewnia klub? Po pierwsze są to darmowe zakłady, ale także bonusy zwiększające wkład, a do tego kursowe. Odbywają się też od czasu do czasu licytacje nagród. Takie bonusy nakierowane są absolutnie na wszystkich zainteresowanych, wystarczy mieć swoje konto i być aktywny. Bukmacher zaprasza i kusi także innymi promocjami, które zawsze polecamy sprawdzać na ich stronie.

Odbierz Fortuna bonus

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Fortuna? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Fortuna