Kupon 100zł za przegrany zakład u konkurencji w Totalbet

Kupon 100 zł za przegrany zakład u konkurencjiObstawiasz zakłady sportowe związane ze sportami elektronicznymi (eSport)? Jeśli tak, to Totalbet pozytywnie cię zaskoczy! Jeśli w dniach od 13 lutego do 3 marca zdecydujesz się na zakład u konkurencyjnej marki i kupon ten zakończy się niepowodzeniem, Totalbet odda ci gotówkę nawet do kwoty 100 złotych. W ten sposób zapewnisz sobie dodatkowe środki na dalszą rywalizację. Jedyne co trzeba tu zrobić, to zeskanować kupon z drugiej firmy, na którym widoczne są zdarzenia esportowe, po czym przesłać je do obsługi zakładów. Taki krok automatycznie zapewni wam premię, która wyląduje na waszym koncie, gotowa do dalszego spożytkowania na stronie.

Aby skorzystać z bonusu bukmacherskiego online należy założyć nowe konto w dniach od 13.02 do 03.03, a także dokonać depozytu na wartość co najmniej 100 złotych. Konieczne jest też zagranie kuponu za minimum 50 złotych przy kursie wynoszącym 2,0 na zdarzenie. Następny krok to już po prostu napisanie do obsługi klienta na wskazany mail. Firma zwraca do 100 złotych środków, które wcześniej przegraliście. Taki cashback idealnie sprawdzi się przy okazji katowickiego IEM na który czekamy!

Odbierz kupon 100zł za przegrany zakład

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet