Bezpieczny zakład w Totalbet

Bezpieczny zakład w TotalbetSzeroka oferta polskich bukmacherów sprawiła, że ciężko jest wybrać odpowiednią dla siebie markę. Dlatego też Totalbet przedstawił propozycję bezpiecznego zakładu. By po niego sięgnąć, wystarczy po prostu założyć konto, a potem wybrać dziesięć zdarzeń do swojego kuponu na łączną wartość co najmniej 10 złotych. Kupon będzie w pełni darmowy i nie poniesiecie żadnego kosztu w razie potencjalnej porażki, bowiem wszelkie środki ponownie trafią na wasze konto. Oczywiście kwota końcowa może być wyższa, jednakże zwrot zawsze dotyczy wspomnianej już wyżej stawki.

Jakie są warunki i zasady, które odpowiadają za bezpośrednią promocję?

Na kuponie musi się znaleźć co najmniej 10 zdarzeń, z czego każde z nich nie może mieć niższej wartości niż 1,20. Co bardzo ważne, bukmacher Totalbet zastrzega sobie, że jeśli jeden z dziesięciu zakładów nie wejdzie, wygrana i tak trafi do gracza i będzie ona równa postawionej stawce.O pozostałych zapiskach regulaminu przypisanego do tej promocji przeczytacie na stronie Totalbet.

Odzyskaj postawione pieniądze

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet